Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

festyn rodzinny
Drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele i absolwenci naszej Szkoły.

Rada Rodziców naszej szkoły ma przyjemność zaprosić na kolejny Piknik Rodzinny na terenach zielonych Szkoły Podstawowej nr 95, który odbędzie się 16 września 2017 r. Początek pikniku o godzinie 11.00.

Gwarantujemy dobrą zabawę, mnóstwo atrakcji także dla najmłodszych, rodzinną atmosferę i dużo pyszności.

Podczas pikniku będzie można oddać głos na projekt budowy placu zabaw w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego.

Serdecznie zapraszamy!

 

20170910 115118
Początek roku szkolnego dla naszych młodych łuczników okazał się bardzo pracowity, a zarazem okazały w sukcesy sportowe.

2 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Dzieci i Młodzików w Jeleniej Górze. W kategorii Apacz dziewcząt zwyciężyła Paulina Dębkowska, natomiast 2. miejsce zajęła Marta Dębkowska. W tej samej kategorii wśród chłopców 2. miejsce zajął Igor Zborowski. W kategorii Orlik chłopców bezkonkurencyjny okazał się Mikołaj Pilniak, który zajął 1. miejsce. W kategorii Młodzików chłopców 2. miejsce zajął Dawid Dębkowski.

10 września odbyły się kolejne zawody - tym razem w Strzelinie.

Czytaj więcej: Sukcesy łucznicze naszych uczniów.

 

ogloszenie1
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 95, przy ul. Starogajowej 66-68 we Wrocławiu zaprasza Państwa, w ramach postępowania w trybie zapytania ofertowego o wartości nie przekraczającej 30 000 euro, na podstawie art. 4 pkt 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r., poz. 2164 z późn. zm.), dalej "ustawa Pzp", do złożenia oferty na zadanie pn. Dostawa pomocy dydaktycznych dla uczniów SP nr 95 we Wrocławiu. 

Czytaj więcej: Zapytanie ofertowe - pomoce dydaktyczne.

 

plakat wbo2017
Już 15 września rozpocznie się głosowanie w ramach tegorocznej edycji Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. W związku z tym zwracamy się do wszystkich chętnych osób, które chciałyby nas wesprzeć podczas głosowania na nasz projekt rejonowy duży do 750 tys. zł. nr 197 - "Wśród drzew, krzewów i ptaków. Budujemy plac zabaw dla naszych dzieci na terenie SP nr 95 we Wrocławiu o pow. 500 m2" (zbieranie głosów, organizacja komputerów do głosowania, roznoszenie ulotek itp). W tym celu prosimy kontaktować się z liderem projektu - nauczycielem wf Panem Łukaszem Nowakiem. Będziemy wdzięczni za każdą okazaną pomoc.

 

men
Zachęcamy do zapoznania się z życzeniami od Minister Edukacji Narodowej z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego.

List z życzeniami dostępny jest na stronie MEN.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 95, Grono Pedagogiczne i wszyscy pracownicy szkoły dołączają sie do powyższych życzeń.

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej można też zapoznać się z ważnymi informacjami w postaci krótkiego informatora wydanego przez ministerstwo: Co rodzic powinien wiedzieć w nowym roku szkolnym 2017/2018?

 

witaj szkolo
Drodzy Uczniowie,

Czas odpoczynku wakacyjnego nieubłaganie dobiega końca. Mamy nadzieję, że był to dla Was cudowny okres pełen radości, zabaw, uśmiechu i wypoczynku. W czasie wakacji naładowaliście zapewne akumulatory, by móc z nich w pełni korzystać w trakcie nowego roku szkolnego.

Informujemy, że inaugruracja roku szkolnego 2017/2018 odbędzie się 4 września:

- klasy 0-III - godzina 1100,

- klasy IV-VII - godzina 900.

 

wakacje

Kochani uczniowie, 

Z okazji rozpoczynających się właśnie wakacji życzymy Wam wielu chwil beztroski oraz odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych, wielu powodów do radości i uśmiechu na codzień.

Życzymy Wam by pogoda zawsze dopisywała niezależnie w jakim miejscu się znajdziecie - by były to najlepsze wakacje w Waszym życiu. Nabierajcie sił i energii na nowy rok szkolny i wracajcie do nas zdrowi. 

Do zobaczenia 4 września!

 

polkolonie
Szkoła Podstawowa nr 95 organizuje dla dzieci półkolonie letnie w terminie od 26.06.2017 r. do 30.06.2017 r.

Zajęcia będą odbywać się od godziny 7.00 do 16.00 (uczestnicy schodzą się od 7.00 do 8.30). Obowiązuje obuwie zmienne gdyż zajęcia będą odbywać się również w świetlicy. Zapewniamy drugie śniadanie (drożdżówka) i obiad. Proszę wyposażyć dzieci w wodę do picia (w plastikowej butelce), oraz 4 bilety ulgowe.

Program zajęć - zaplanowane wyjścia (po kliknięciu w "czytaj więcej"):

Czytaj więcej: Półkolonie letnie w naszej szkole.

 

20170606 174841
Dnia 6 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się "Dzień Rodziny", podczas którego występowały dzieci z "zerówki" oraz kółka wokalno-tanecznego.

Na uroczystość przybyli rodzice i rodzeństwo. Mogli oni wysłuchać wierszy, skeczy oraz piosenek i tańców prezentowanych przez swoje pociechy. Dzieci po występie obdarowały rodziców prezentami. Także rodzice przygotowali dla swoich aktorów medale. Nie zabrakło wielu uśmiechów, oklasków i wzruszeń.

Czytaj więcej: "Dzień Rodziny" w naszej szkole.

 

DSC 0111
17 czerwca 2017 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbył się finał wrocławskiej akcji "Uruchamiamy Dzieciaki". Zawody polegały na przebiegnięciu Testu Coopera czyli pokonaniu najdłuższego dystansu podczas 12 minutowego biegu. W biegu uczestniczyli uczniowie wrocławskich szkół podstawowych oraz gimnazjów. Mimo niezbyt rozpieszczającej pogody - siąpiącego deszczu i chłodu, na stadionie pojawili się najlepsi biegacze ze swoich szkół (z każdego rocznika mógł startować 1 chłopiec i 1 dziewczynka).

Czytaj więcej: Bieg finałowy akcji "Uruchamiamy Dzieciaki".