Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

logo wroclawka edukacja

Od tego roku szkolnego uczniowie, rodzice i nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu korzystają z dziennika elektronicznego Wrocławskiej Edukacji. Dziennik elektroniczny wraz z dostępem do usługi Office 365 posiada wiele zalet. 

Na stronie mogą Państwo zapoznać się z nimi. Zachęcamy również do zapoznania się z instrukcją obsługi poczty w Chmurze oraz pakietu Office 365 w ramach ZSZWO.

 

240px Wroclaw kosc sw Andrzeja Apostola

Już w najbliższy czwartek rozpoczynają się rekolekcje wielkopostne w Parafii pw. Św. Andrzeja Apostoła. Rekolekcjami objęte są dzieci uczęszczające na lekcje religii na terenie naszej szkoły. Nauki odbywać się będą w kościele św. Andrzeja Apostoła w dniach:

30 marca (czwartek) - godzina 11.00 klasy 0-III, godzina 12.00 klasy IV-VI

31 marca (piątek) - godzina 11.00 klasy 0-III, godzina 12.00 klasy IV-VI.

 

 
object763421119 large
Informujemy, że projekt budowy placu zabaw na terenie Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu jest aktualnie weryfikowany przez Urząd Miasta Wrocławia. W momencie gdy zostanie zweryfikowany pozytywnie zostanie poddany głosowaniu w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Weryfikacja projektów potrwa do 31. maja 2017 roku.

Głosowanie odbędzie się na przełomie września i października i będzie końcowym etapem wyboru projektów do realizacji w ramach konsultacji społecznych Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2017.

 

logo wroclawka edukacja

Portal Wrocławska Edukacja udostępnił drobną ściągawkę dla uczniów Szkół Podstawowych, która pozwoli na pogłębienie wiedzy dotyczącej bezpiecznego sposobu funkcjonowania w cyfrowym świecie.

Ściągawka jest dostępna w rozwinięciu artykułu.

Czytaj więcej: W sieci działam z głową!

 

31. marca odbędzie się ogólnopolski strajk pracowników oświaty. Informujemy, że w tym dniu nie będą odbywały się lekcje w naszej szkole.

Szkoła zapewni opiekę dla uczniów, którzy tego dnia przyjdą do szkoły.

 

20170330 105303
Uczniowie klas czwartych uczestniczyły w wycieczce na Ostrów Tumski pod opieką Pani Barbary Zybowskiej oraz Pana Łukasza Nowaka.

W planie wycieczki nasi uczniowie mieli obejrzeć sztukę w "Teatrze na Ostrowie", oraz zwiedzić Ostrów Tumski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego dnia.

Czytaj więcej: Wycieczka klas czwartych na Ostrów Tumski.