Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

cke

Centralna Komisja Edukacyjna wydała komunikat, w którym zamieściła procedury dotyczące egzaminu ósmoiklasisty, który odbędzie się w dniach 16-18 czerwca.

1. Na egzamin może przyjść wyłącznie osoba zdrowa bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną.

2. Zdający nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

Czytaj więcej: Procedury bezpieczeństwa podczas egzaminu ósmoklasisty 2020

 

komunikat

KOMUNIKAT - 13.05.2020 r.

Informujemy, że zgodnie z ostatnimi wytycznymi, przebywanie na terenie boisk szkolnych po zamknięciu placówki, jest możliwe na własną odpowiedzialność z uwzględnieniem zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Pełna treść komunikatu dyrektora dostępna jest tutaj

 

1 3 maja

W ostatnich dniach w naszym kraju obchodziliśmy rocznice trzech świąt państwowych: rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi oraz rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Z tej okazji nasi uczniowie za namową nauczyciela historii p. Wioletty Kocik udokumentowali sposób świętowania oraz wykonali prace artystyczne (plakaty, wiersze) o tematyce świąt majowych.

Wszystkim uczniom dziękujemy za wysłane zdjęcia i cieszymy się, że utożsamiają się z naszą Ojczyzną.

Czytaj więcej: Twórczość naszych uczniów na temat świąt majowych

 

konkurs zwierzatko

Świetlica naszej szkoły zaprasza dzieci klas I-III do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie pracy przedstawiającej zwierzątko, którym się opiekujecie lub o którym marzycie.

Technika dowolna w formacie A4.

Cele konkursu:

- kształtowanie właściwych postaw wobec zwierząt

Czytaj więcej: Zapraszamy do udziału w konkursie Zwierzątko

 

komunikat

KOMUNIKAT - 26.04.2020 r.

Zgodnie nowelizacją Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej „w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID–19” zostaje wydłużony okres zawieszenia zajęć szkolnych w nauczaniu stacjonarnym do dnia: 24.05.2020 r.

Egzaminy ósmoklasisty odbędą się w dniach: 16, 17, 18 czerwca 2020 r.

 

 

 

logo wroclaw

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że na stronie www.wroclaw.pl został uruchomiony Informator Edukacyjny dedykowany nauczycielom, rodzicom i uczniom.

W zakładce „Pomoc psychologiczna” znajdziecie Państwo różne artykuły, porady, testy, propozycje do poczytania, linki, które pomogą przetrwać obecną sytuację, podpowiedzą jak sobie radzić, jak opanować stres, gdzie szukać pomocy. Zamieszczone tam materiały zostały przygotowane przez specjalistów wszystkich wrocławskich Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych.

Czytaj więcej: Pomoc psychologiczna dla uczniów, rodziców i nauczycieli

 

komunikat

KOMUNIKAT - 14.04.2020 r.

Zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej nowelizującego rozporządzenie MEN z 11 marca „w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID–19” zostaje wydłużony okres zawieszenia zajęć w szkołach i przedszkolach na terenie całego kraju do dnia: 26.04.2020 r.

 

 

FOTO6

Dziękujemy uczestnikom konkursu za przesłanie zdjęć swoich prac. Wszystkie są bardzo ładne i pomysłowe.

Doceniając Wasze zaangażowanie, postanowiłyśmy nagrodzić każdą pracę. Gratulujemy i zachęcamy do udziału w konkursach organizowanych przez świetlicę szkolną. Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Jadwiga Florkowska

Małgorzata Malec

Czytaj więcej: Wyniki szkolnego konkursu wielkanocnego