Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

OFERTA

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

 

ogloszenie1

Konkurs z techniki pt: "Świąteczny wystrój swojego pokoju” został rozstrzygnięty.

Pierwsze miejsce zajęli Roksana Pieczonka z klasy 6c oraz Krystian Linkiewicz z klasy 6e.

W/w uczniowie otrzymują dyplomy, nagrody rzeczowe, a pozostali uczestnicy konkursu otrzymują dyplomy za udział oraz słodkie upominki. Wręczenie nagród odbędzie się po powrocie do szkoły.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za nadesłane zdjęcia.

 

adrianek

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca o pomoc dla naszego byłego ucznia - Adriana Tokarczyka.

Od lat dzielnie walczy z przeciwnościami losu. 12-letni Adrian z Legnicy w wieku trzech lat przeszedł dwukrotnie operację usunięcia guza nosogardła, w wieku 4 lat miał operację uszu. Powoli wracał do zdrowia. Wydawało się, że już wszystko jest w porządku i nic gorszego go nie spotka. Okazało się jednak, że życie napisało inny scenariusz.

We wrześniu u chłopca stwierdzono wiotkość mięśni i kolagenopatię,

Czytaj więcej: Adrianek chce normalnie żyć. Pomóżmy chłopcu spełniać marzenia!

 

zyczenia 2020

 

konkurs

Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie z techniki pt: „Świąteczny wystrój mojego pokoju”.

Celem konkursu jest promowanie dbałości o swój pokój oraz prezentacja najciekawszych pomysłów na zagospodarowanie oraz ozdobienie swoich pokoi lub pomieszczeń. Kształtowanie postawy szacunku wobec tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych.

Regulamin konkursu:

1. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klasy 4-6.

Czytaj więcej: Konkurs Bożonarodzeniowy pt: „Świąteczny wystrój mojego pokoju”

 

schronisko

W grudniu, jak już od wielu lat, zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły i ich rodziców do włączenia się w zbiórkę organizowaną dla zwierząt ze schroniska.

Pod hasłem „Pełna miska dla schroniska” podarujmy samotnym psiakom i kociakom nasze serca. Zwierzęta potrzebują najbardziej psiej i kociej karmy, ale ze smakiem zjedzą również makaron, kaszę, ryż. W te zimne zimowe dni przydadzą się także kocyki, ciepłe legowiska i zabawki.

Czytaj więcej: Zbiórka pod hasłem "Pełna miska dla schroniska"

 

konkurs

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w II EDYCJI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA NJPIĘKNIEJSZĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ.

Zadaniem uczestnika konkursu będzie wykonanie przestrzennej ozdoby na choinkę.

Technika pracy - dowolna. Ozdoba musi posiadać sznurek - zaczep, za pomącą którego będzie można powiesić ją na choince. Najciekawsze ozdoby znajdą swoje miejsce na naszej szkolnej choince, a zdjęcie drzewka z pracami zostanie opublikowane na stronie szkoły.

Czytaj więcej: Szkolny konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę choinkową

 

object763421119 large

Informujemy, że z dniem 27 listopada 2020 roku wprowadzone zostały zmiany do zasad funkcjonowania i procedur bezpieczeństwa w okresie pandemii - COVID-19 na terenie Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu.

Zmiany zostały wprowadzone na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. w sprawie ustanowienia ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii.

Z aneksem do procedur można zapoznać się tutaj.