Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

zooopowiesci

Urząd Miejski Wrocławia wraz z wrocławskim zoo zrealizował program edukacyjny dla dzieci ze szkół podstawowych mówiący o zwierzętach mieszkających w naszym zoo.

Wrocławskie ZOOpowieści można oglądać w każda sobotę października o godzinie 11:00 na fanpagu oraz na You Tube. Program jest prowadzony przez 10-letniego chłopca - Ziemka, który od dziecka pasjonuje się zwierzętami całego świata.

Lubi on dowiadywać się nowych rzeczy, ale także dzielić się zdobytą wiedzą z innymi. Aby zaspokoić ciekawość swoją i swoich rówieśników, Ziemek odwiedza różne fascynujące miejsca we Wrocławiu m.in. wrocławskie zoo, Muzeum Przyrodnicze czy Hydropolis.

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/3116113245183194

Link do YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=1RII-_bGp4A&list=PLwt-NcyyMsAWHsyRbTFR_hfSItMANj1fl

Link do Facebooka, na którym publikowane są odcinki: https://www.facebook.com/wroclaw.wroclove