Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

UODO TDTS Logo Color CMYK male

W Szkole Podstawowej nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza we Wrocławiu drugi rok z rzędu realizowany jest program: Twoje dane, Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli". Szkoła Podstawowa nr 95 przystąpiła do Ogólnopolskiego Program Edukacyjnego UODO „Twoje dane – twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych.

Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli” w roku szkolnym 2019/2020. Również w roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła uczestniczy w Programie.

Koordynatorem programu jest pani wicedyrektor Danuta Jakubczyk.

Zapraszamy na specjalnie dedykowaną programowi podstronę, gdzie zamieszczamy aktualne informacje dotyczące programu. Można tam zapoznać się z ulotką informacyjną, korzyściami uczestnictwa w programie oraz poradnikami i materiałami dotyczącymi tematyki ochrony danych osobowych.