Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

OFERTA

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

 

pah

Samorząd Uczniowski naszej szkoły w porozumieniu z Gronem Pedagogicznym zaprasza wszystkich uczniów, rodziców i opiekunów do włączenia się w akcję Polskiej Akcji Humanitarnej "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc".

W tym roku wspólnie możemy pomóc osobom mieszkającym w Somalii, które doświadczają skutków kryzysu klimatycznego. Zebrane wspólnie środki przekażemy na realną pomoc w tym kraju. Ta akcja to świetna okazja do pokazania pomagania w działaniu i dania sygnału, że wdzięczność można okazywać różnorodnie.

Akcję zainicjował 6 lat temu pan Krzysztof, nauczyciel ze Szczecina. Co roku biorą w niej udział setki szkół – udało się nie tylko przybliżyć ideę pomocy humanitarnej, ale także m.in. odbudować szkołę w Pancha Kanya w Nepalu.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich uczniów i rodziców naszej szkoły, by w tym roku zamiast przynosić kwiatki bądź czekoladki dla wychowawców i nauczycieli w podzięce za trud włożony w naukę i wychowanie, zaangażować się w tą akcję.

Zbiórka pieniędzy prowadzona będzie przez platformę Pomagamy.pl:

https://pomagamy.pl/pomochumanitarna/16-4129?v=20210609071219&justEdited=true

"Skarbonka" została stworzona przez Polską Akcję Humanitarną i jest dedykowana tylko dla społeczności naszej szkoły. Pieniądze wpłacamy po wejściu w powyższy link.

Więcej informacji o akcji można uzyskać na stronie.

Samorząd Uczniowski, Grono Pedagogiczne liczą na duże zaangażowanie uczniów i rodziców naszej szkoły, którego efektem będzie zebranie pokaźnej kwoty i konkretna pomoc potrzebującym. Pieniądze można wpłacać do 26 czerwca 2021 r.

zamiast kwiatka