Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

OFERTA

uodo praca zdalna

labo przysz

 

pokonac bariery

poznaje technologiczne triki

niezwykla matematyka

 

korna2

W dniach 29.06 - 2.07.2021 r. w Łodzi rozegrana została Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej.

Reprezentanci województwa Dolnośląskiego zaprezentowali się rewelacyjnie. Chłopcy zdobyli brązowe medal a dziewczęta medal złoty.

Jedną z piłkarek, która dostąpiła zaszczytu reprezentowania Dolnego Śląska podczas Olimpiady była Kornelia Kamińska - tegoroczna absolwentka naszej szkoły, uczennica klasy sportowej. Kornelia była wyróżniającą się zawodniczką i miała duży wkład w wywalczenie złotego medalu.

Dzięki jej zawzięciu, ciężkiej pracy została wraz z drużyną Mistrzem Polski! Kornelio, cieszą nas taaaakie sukcesy naszych uczniów.

Warto też dodać, że trenerem bramkarek kadry Dolnego Śląska jest p. Urszula Olejnik, która do niedawna była nauczycielem wychowania fizycznego w naszej szkole. Pani Urszuli należą się również gratulacje tym bardziej, że to ona zaraziła Kornelię pasją do piłki ręcznej.

Naszej wspaniałej absolwentce i trenerce życzymy niekończącego się pasma sukcesów! 

korna1korna2korna3korna4