egzamin osmoklasisty2

OFERTA

rada rodzicow foto

Drodzy Rodzice!

W dniu 25 czerwca 2021 roku Rada Rodziców oficjalnie przekazała szkole zestaw audio marki Sony - model MHC V83D. Sprzęt został zakupiony za pieniądze zebrane podczas Kiermaszu Bożonarodzoniowego który odbył się w grudniu 2019 roku. Wieża miała służyć uczniom do nagłaśniania np. dyskotek ale w dobie pandemii będzie trudno.

Przy okazji chcemy podziękować w imieniu Rady Rodziców osobie, bez której nie byłoby tego wydarzenia, a mianowicie Pani Magdalenie Żdanowicz (mamie Mai z 7b).

To właśnie Pani Magda była pomysłodawczynią i współorganizatorką kiermaszu. Podziękować pragnę też Pani Marzenie Gaździe (mamie Julki z 7 d) za załatwienie rabatu (400 zł) na zakup tego sprzętu.

Podziękowania dla Dyrekcji za zgodę na organizację oraz nauczycielom i rodzicom, którzy włączyli się w przygotowania i pracowali przy kiermaszu.

rada rodzicow foto