Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

OFERTA

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

 

1632231825129

Drodzy Rodzice i Uczniowie !!!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w 2021 roku kadra kierownicza i nauczyciele przyznali „Przyjaciela Szkoły Podstawowej Nr 95 we Wrocławiu” dwóm osobom zasłużonym dla naszej placówki:

1. Panu Ryszardowi Chodaczyńskiemu – Przewodniczącemu Rady Rodziców

2. Panu Marcinowi Klimkiewiczowi – Przewodniczącemu Trójki Klasowej 2 B.

Panu Ryszardowi Chodaczyńskiemu dziękujemy za aktywne pełnienie funkcji Przewodniczącego Rady Rodziców, bezinteresowną pomoc, życzliwość i zaangażowanie w życie szkoły, inicjowanie ciekawych przedsięwzięć, przyjacielską postawę w relacjach z kierownictwem szkoły oraz promowanie ciekawej książki.

Panu Marcinowi Klimkiewiczowi dziękujemy za galerię sztuki street art. na murach naszej placówki oraz bezinteresowną pomoc w usprawnieniu nauki zdalnej w postaci laptopów Dell Latitude E6420, które zostały bezpłatnie przekazane przez firmę Volvo Polska Spółka z o.o. w ilości 30 sztuk. Wyżej wymieniony sprzęt został wykorzystany przez dzieci i nauczycieli podczas nauki na odległość oraz zostały doposażone sale lekcyjne.

Ze względu na przepisy COVID-owe nie mieliśmy możliwości wręczenia statuetki w obecności całej społeczności szkolnej. Panu Ryszardowi Chodaczyńskiemu wręczono statuetkę na uroczystym apelu pożegnalnym klas ósmych, natomiast Panu Marcinowi Klimkiewiczowi będziemy mieć zaszczyt wręczyć wyróżnienie podczas najbliższej oficjalnej szkolnej uroczystości (ze względu na sytuację pandemiczną nie jesteśmy w stanie określić dokładnej daty).

Naszym Przyjaciołom Szkoły serdecznie dziękujemy i gratulujemy!!!

Dyrektor Teresa Molęda

w imieniu całej społeczności szkolnej