Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

OFERTA

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

 

zdolny slazak

Przed nami kolejna edycja konkursów zDolny Ślązak w SP95. Zapisy właśnie ruszają.

Czekamy na zgłoszenia chętnych uczniów do dnia 09.10.2020 r. Uczniowie mogą się zgłaszać do nauczyciela przedmiotu (matematyka, geografia, fizyka, biologia, chemia, język angielski, język polski, historia).

Jednym ze sposobów na rozwijanie swoich zainteresowań i uzdolnień jest udział w konkursach m.in. w zDolnym Ślązaku, dlatego zachęcamy do wytrwałej pracy w treningu życząc każdemu uczestnikowi odniesienia SUKCESU!

W regulaminie znajdziecie m.in. wymagania na poszczególne przedmioty.

ARKUSZE ze wszystkich etapów znajdziecie pod adresem https://zdolnyslazak.edu.pl/?site=arkusze

ŻYCZYMY EFEKTYWNEGO TRENINGU!Uśmiech nauczyciele SP95