egzamin osmoklasisty2

poznaje technologiczne triki

niezwykla matematyka

kasztanki dla hospicjum post

Fundacja „Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci” zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły oraz Rodziców do udziału w akcji „Kasztany dla Hospicjum”.

Akcja w naszej szkole trwa od 30 września do 6 października. Patronat nad akcją sprawują Klub Szkolnego Wolontariatu i Samorząd Uczniowski. Akcję koordynują wolontariusze z klas ósmych pod opieką pani Anny Ferdek.

Przypominamy, że kasztany znajdują się w logo naszej szkoły oraz na naszym sztandarze i dlatego tym bardziej zachęcamy wszystkich do zbierania kasztanów w czasie rodzinnych spacerów na naszym osiedlu. Przyniesione do szkoły kasztany każda klasa przechowuje w swojej sali lekcyjnej do 6 października.

Następnie kasztany zostaną zabrane przez wolontariuszy i odwiezione do siedziby fundacji. Zbierając kasztany, wszyscy pomagamy!

Szkolny Klub Wolontariatu

kasztanki dla hospicjum post