Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

OFERTA

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

labo przysz

 

 

kosz1

16 listopada 2021 r. w hali MCS na ul. Parkowej we Wrocławiu rozegrane zostały eliminacje Mistrzostw Wrocławia w minikoszykówce dziewcząt.

Nasz zespół tego dnia rozegrał 4 mecze. Mimo słabszej dyspozycji dzisiejszego dnia całego zespołu, dziewczęta zakwalifikowały się do Mistrzostw Wrocławia, co jest ich bardzo dużym sukcesem!

W dniu dzisiejszym nasz zespół w pierwszym meczu przegrał z SP 118 (drugie miejsce w dzisiejszych zawodach) 13:14.

Słaba postawa naszej drużyny w tym meczu przeniosła się niestety na kolejne pojedynki. W kolejnym meczu uległ SP 28 9:18 a następnie zwyciężczyniom dzisiejszych zawodów SP 24 8:30. W ostatnim meczu, który decydował o awansie do finałów nasze dziewczęta poprawiły nieznacznie swoją grę i pokonały SP 82 16:2.

Finały Wrocławia zostaną rozegrane dopiero w lutym. Do tego czasu nasz zespół ma do poprawienia kilka elementów podstaw koszykarskiego rzemiosła. Mamy nadzieję, że w lutym nasza żeńska drużyna sprawi miłą niespodziankę, a młode koszykarki udowodnią przede wszystkim sobie, że stać je na zdecydowanie lepszą postawę.

Naszą szkołę w dniu dzisiejszym reprezentowały: Zosia Bubiak (debiut w reprezentacji szkoły), Gabrysia Ceynowa (debiut w reprezentacji szkoły), Julia Kaczuk, Ola Pancerz, Martyna Rodak, Laura Sroga, Zosia Żandarek.

Gratulacje za awans dla całego zespołu a dla Gabrysi Ceynowej za zdobycie swoich pierwszych reprezentacyjnych punktów!

 kosz3kosz2kosz1