Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

OFERTA

uodo praca zdalna

labo przysz

 

pokonac bariery

poznaje technologiczne triki

niezwykla matematyka

 

wwd

9 i 10 listopada 2021 r. nauczyciele wychowania fizycznego w naszej szkole - p. Marcin Koszerny i p. Łukasz Nowak poprowadzili szkolenie dla wrocławskich "wuefistów" szkół podstawowych.

Tematem szkolenia były... lubiane przez dzieci gry i zabawy a konkretnie: "W grach i zabawach współpracuję, swoją formę buduję". 

W ramach warsztatów nauczyciele wysłuchali wykładu na temat: "Gry i zabawy z piłkami jako gwarant dobrej i ciekawej lekcji", a kolejnego dnia brali udział w części praktycznej na sali gimnastycznej w naszej szkole.

Nasi nauczyciele prezentowali gry i zabawy, które sami z sukcesami wprowadzają podczas swoich lekcji.

Szkolenie organizowane było przez Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w ramach projektu "Wrocławscy Wuefiści Dzieciom" i cieszyło się dużym zainteresowaniem nauczycieli szkół podstawowych. Oprócz nauczycieli wychowania fizycznego barli w nim udział również nauczyciele klas 1-3.

Niestety w dobie pandemii nie wszyscy zgłoszeni mogli brać udział w zajęciach praktycznych na sali, ale dzięki temu, że szkolenie było nagrywane i udostępniane w internecie na żywo, dotarło do wszystkich zainteresowanych.

Gratulacje dla naszych wuefistów!