egzamin osmoklasisty2

OFERTA

labo przysz

Klasa 3b z wychowawcą Anną Chalcarz w tym roku szkolnym podjęła się nowego wyzwania! Nawiązała bowiem współpracę z Zespołem Szkoły Podstawowej i Muzycznej w Nowym Mieście Lubawskim, aby z klasą również 3b pisać do siebie listy.

Nasza klasa była na wycieczce na poczcie i wysłała już list wraz ze zrobionym przez uczniów albumem o Wrocławiu, aby dzieci z województwa warmińsko-mazurskiego mogły poznać duże miasto, w którym mieszkamy. Na odpowiedź nie musieliśmy długo czekać. Uczniowie z drugiej szkoły odpisali na nasz list, w którym załączony był album o Nowym Mieście Lubawskim i okolicach.

Przed świętami wysłaliśmy dla uczniów i Dyrekcji kartki świąteczne, ale my także otrzymaliśmy piękne kartki z życzeniami, za które bardzo dziękujemy. Już niedługo znów napiszemy listy, bo bardzo podoba nam się korenspondowanie z innymi dziećmi.

wychowawca Anna Chalcarz