Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

OFERTA

uodo praca zdalna

labo przysz

 

pokonac bariery

 

sos

Drodzy Rodzice, Uczniowie.

Absolwenci Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu.

Ukraina i nasi Ukraińscy Bracia zostali zaatakowani przez wojska rosyjskie. Cały świat z przerażeniem patrzy na to, co dzieje się za naszą wschodnią granicą. Tragedia, której doświadczają Ukraińcy, dla nas, ludzi, którzy żyjemy w wolnym kraju jest nie do wyobrażenia.

Dziś, jedynie nasi najstarsi dziadkowie mogą pamiętać czasy II Wojny Światowej i atak oraz agresję obcych wojsk w naszej kochanej

Ojczyźnie. Pamiętają zapewne wszelkie niedogodności z tym związane, wszechobecny strach i niepewność tego, co przyniesie każda kolejna godzina, każdy następny dzień.

Samorząd Uczniowski naszej szkoły nie jest obojętny losowi mieszkańców Ukrainy. Oprócz zbiórek rzeczy materialnych, które prowadzi nasza szkoła, chcemy jako Samorząd zaangażować się w zbiórkę pieniędzy do wirtualnej skarbonki a zebrane pieniądze przekazać na rzecz Polskiej Agencji Humanitarnej, która wykorzysta pieniądze na pomoc dla osób, które przybędą do Polski z Ukrainy (w pierwszej kolejności planowana jest pomoc psychologiczna, pakiety żywnościowe i higieniczne) oraz na działania PAH w Ukrainie.

Pieniądze można wpłacać tutaj https://www.siepomaga.pl/sp95

Liczymy na Wasze duże zaangażowanie. Nasza ostatnia akcja zbierania pieniędzy pt. "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc" pozwoliła zebrać ponad 5 000 zł. Mamy nadzieję na podwojenie tej sumy. Za każdą wpłatę z góry dziękujemy.

Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 95 we Wrocławiu.

Pieniądze można wpłacać tutaj https://www.siepomaga.pl/sp95