Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

OFERTA

uodo praca zdalna

labo przysz

 

pokonac bariery

poznaje technologiczne triki

niezwykla matematyka

 

moj pojazd

Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Rekreacji przy Radzie Osiedla Leśnica wraz z Domem Samochodowym GERMAZ, MPK WROCŁAW oraz Grupą Badawczą DSC organizują wyjątkowy projekt pod nazwą „Pojazd Przyszłości”.

Głównym celem tego projektu jest stworzenie lub namalowanie maszyny, którą kiedyś będziemy w dowolny sposób podróżowali – jadąc, latając czy np. pływając. Wierzymy, że dzieci z naszych osiedli dadzą upust swojej wyobraźni i pokażą nam pojazdy, którymi będą podróżowały w przyszłości.

Konkurs skierowany jest do dzieci klas 1-6. Rodziców prosimy o zgłaszanie prac do konkursu za pomocą interaktywnego formularza zgłoszeniowego pod adresem:

https://forms.gle/wxjGLoQ3J2kVSj367

Wielki finał konkursu odbędzie się 4.06.2022 r. o godzinie 12:00 w siedzibie Germazu przy ul. Strzegomskiej, gdzie nasi partnerzy i sponsorzy przygotowują grad nagród dla Małych Konstruktorów oraz moc atrakcji i niespodzianek dla całych rodzin.

Wszystkich chętnych wyśmienitej zabawy (bezpłatnymi autobusami specjalnymi) dowiezie MPK WROCŁAW (z pętli LEŚNICA). Ścisłą czołówkę Wynalazców wyłoni profesjonalne jury, czyli… mieszkańcy Leśnicy, Marszowic, Nowych Żernik, Stabłowic i Złotnik, którzy od 16.05 do 29.05 będą mogli oceniać prace na specjalnej platformie on-line.

Zachęcamy też wychowawców klas oraz grup przedszkolnych z naszego osiedla, by inspirowali dzieci do tworzenia wynalazków. Spośród klas/grup zgłoszonych przez nauczycieli jedna z klas pojedzie na wyjątkową wycieczkę do zajezdni tramwajowej MPK WROCŁAW w dniu 03.06.2022 r. Ponoć profesjonalny symulator tramwaju jest lepszy niż wszystkie gry komputerowe razem wzięte! Wychowawcy mogą zgłaszać swoje klasy (lub grupy) za pośrednictwem platformy loteryjnej:

https://forms.gle/uGmQoM31o6xoxxGG8

Regulamin konkursu dostępny tutaj

Rada Osiedla Leśnica zaprasza do udziału!