Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29

OFERTA

uodo praca zdalna

labo przysz

 

pokonac bariery

 

pah

Samorząd Uczniowski naszej szkoły w porozumieniu z Gronem Pedagogicznym zaprasza wszystkich uczniów, rodziców i opiekunów do włączenia się w akcję Polskiej Akcji Humanitarnej "Zamiast Kwiatka Niosę Pomoc... Ukrainie".

W tym roku wspólnie możemy pomóc osobom mieszkającym w Ukrainie, którzy doświadczają wojny. Zebrane wspólnie środki przekażemy na realną pomoc w tym kraju. Ta akcja to świetna okazja do pokazania pomagania w działaniu i dania sygnału, że wdzięczność można okazywać różnorodnie.

Akcję zainicjował 7 lat temu pan Krzysztof, nauczyciel ze Szczecina. Co roku biorą w niej udział setki szkół – udało się nie tylko przybliżyć ideę pomocy humanitarnej, ale także m.in. odbudować szkołę w Pancha Kanya w Nepalu.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich uczniów i rodziców naszej szkoły, by w tym roku zamiast przynosić kwiatki bądź czekoladki dla wychowawców i nauczycieli w podzięce za trud włożony w naukę i wychowanie, zaangażować się w tą akcję.

Zbiórka pieniędzy prowadzona będzie przez platformę Pomagamy.pl:

https://pomagamy.pah.org.pl/team/szkola-podstawowa-nr-95-we-wroclawiu

"Skarbonka" została stworzona przez Polską Akcję Humanitarną i jest dedykowana tylko dla społeczności naszej szkoły. Pieniądze wpłacamy po wejściu w powyższy link.

Samorząd Uczniowski, Grono Pedagogiczne liczą na duże zaangażowanie uczniów i rodziców naszej szkoły, którego efektem będzie zebranie pokaźnej kwoty i konkretna pomoc potrzebującym. Pieniądze można wpłacać do 25 czerwca 2022 r.

kwiatek ukraina