Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

OFERTA

uodo praca zdalna

labo przysz

 

pokonac bariery

poznaje technologiczne triki

niezwykla matematyka

 

podborowski2

Miło nam poinformować, że uczeń klasy 7a naszej szkoły - Karol Podborowski został finalistą XI Dolnośląskiego Konkursu Młodego Programisty.

Celami edukacyjnymi konkursu były rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego, popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród wszystkich uczniów, umożliwianie uzdolnionym informatycznie uczniom rozwijania ich talentów i pogłębiania wiedzy oraz popularyzacja nauki programowania w szkołach oraz rozwijanie kompetencji informatycznych dzieci i młodzieży.

Karolu, gratulacje!

podborowski1podborowski2