Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

OFERTA

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

labo przysz

 

 

15

„Są chwile, które w pamięci zostają i choć czas mija one nie mijają”.

Nadszedł czas pożegnania z trzecią klasą. Trzy lata minęły jak jeden dzień. Z tej okazji uczniowie klasy 3c wraz z wychowawcą Małgorzatą Turowicz przygotowali uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021-2022.

Przepiękny występ naszych już nie tak małych artystów został nagrodzony gorącymi brawami. Każdy uczeń miał swoją rolę, każdy spisał się na medal. Dzieci swobodnie mówiły o zbliżających się wakacjach, śpiewały piosenki, tańczyły ale również wyraziły swoją ogromną wdzięczność za zachętę do

pracy, za opiekę, za pochwały i za przekonywanie, że w życiu można zrobić więcej niż się spodziewamy. Nie zabrakło wzruszeń i łez, które były również podsumowaniem wspaniałej współpracy rodziców, uczniów i nauczycieli.

Coś się kończy, coś zaczyna. Moim kochanym uczniom życzę sukcesów, energii, uśmiechu i samych pogodnych dni. Niech radość i entuzjazm będą drogowskazami na całej Waszej ścieżce edukacyjnej.

Wychowawca Małgorzata Turowicz

12 34 56 78 910 1112 1314 15