egzamin osmoklasisty2

OFERTA

labo przysz

17 października 2022 r. do grona uczniów naszej szkoły zostali przyjęci pierwszoklasiści.

W naszej szkole zorganizowano uroczyste pasowanie na ucznia. To wydarzenie zgromadziło nie tylko uczniów, ale także ich rodziców. Pierwszoklasiści wzięli udział w swojej pierwszej akademii szkolnej, w trakcie której popisali się występem artystycznym.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci przy sztandarze szkolnym Ślubowania, a następnie pasowanie na uczniów przez panią Dyrektor symbolicznym ołówkiem.

Pierwszoklasistom życzymy samych znakomitych ocen, tylko wzorowego zachowania, ciekawych lekcji, wspaniałych wycieczek i cudownych przygód, które przeżyć można podczas nauki w szkole.

Życzymy wspaniałych przyjaciół, radości i szczęścia.

Dyrekcja oraz wychowawcy klas pierwszych.