egzamin osmoklasisty2

OFERTA

labo przysz

wkk2

Czworo uczniów klasy sportowej 5b: Tymon Łabędzki, Wojtek Pasieczny, Filip Popek oraz Igor Popek zadebiutowało w rozgrywkach u-13 PZKosz w barwach WKK Wrocław.

Wszyscy wymienieni chłopcy dostali od trenera szansę pokazania swoich umiejtęności na boisku. Chłopcy dopiero od 4 miesięcy trenują w klubie i już dziś "łapią się" do meczowej dwunastki.

Debiut dla każdego z chłopców był bardzo udany. Najmilej swój pierwszy mecz będzie wspominał zapewne Tymon, który okazał się drugim najlepszym strzelcem zespołu zdobywając 15 punktów! Oprócz niego 2 punkty rzucił również Igor.

Filip z Wojtkiem na swoje pierwsze punkty muszą jeszcze poczekać. W dniu dzisiejszym mieli kilka okazji zdobycia punktów, zabrakło jednak trochę szczęścia.

Zdobywane punkty to nie wszystko. Oprócz punktów chłopcy wyróżniali się również zbiórkami i asystami oraz przechwytami piłek.

Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem WKK Wrocław, który pokonał MKS Szczawno Zdrój 82:57. Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że wywalczone w meczu ze starszymi koszykarzami ze Szczawna Zdroju. Zespół WKK, w którym grają nasi uczniowie został zgłoszony do ligi jako zespół o rok młodszy.

W kolejnej kolejce zespół WKK Wrocław zagra z lokalnym rywalem WKS Śląsk Wrocław. Będzie to tym razem starcie rówieśników, gdyż Śląsk również zgłosił do rozgrywek młodszy zespół.

Warto śledzić postępy i dalsze występy naszych chłopców, którzy trenują w najlepiej szkolącym klubie koszykarskim w Polsce i jednym z najbardziej utytułowanych.

Oprócz czwórki debiutujących dziś naszych uczniów, w zespole trenują również Viktor Sowiński i Szymon Białowąs, którzy jeszcze chwilę muszą poczekać na swój debiut. Viktor i Szymon są również uczniami klasy 5b.

Gratulacje i ogromne brawa dla chłopców. Wierzymy, że to dopiero piękny początek wspaniałej dla chłopców przygody z koszykówką!

wkk1wkk2wkkII szczawno