Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

OFERTA

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

labo przysz

 

 

cybermistrz1

Fundacja Inicjowania Rozwoju Społecznego realizuje projekt "CyberMistrz - rozwój kompetencji cyfrowych pracowników GOK-ów", finansowany z Funduszy Europejskich - Program Operacyjny Polska Cyfrowa, którego celem jest stworzenie struktury dostępu do wiedzy w zakresie prowadzenia i animowania aktywności cyfrowej, przygotowanie nauczycieli do prowadzenia zajęć z kompetencji cyfrowych oraz wzrost aktywności cyfrowej uczniów.

W tym roku Fundacja oferuje uczniom 7 bezpłatnych szkoleń z zakresu:

edukacja online, korzystanie z cyfrowych usług na zaawansowanym poziomie, kompetencje medialne, bezpieczne zachowania w sieci, dostępność zasobów cyfrowych online, projektowanie graficzne z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych, projektowanie i realizacja serwisów internetowych oraz gier mobilnych, programowanie w różnych językach uwzględniające różne poziomy zaawansowania.

„CyberMistrz” to projekt realizowany przez Fundację Inicjowania Rozwoju Społecznego na przestrzeni od 2020 do końca czerwca 2023 roku ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Jego celem jest zwiększenie aktywności cyfrowej oraz podniesienie kompetencji cyfrowych wśród młodych wrocławian – dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 18 lat, a także poszerzenie wiedzy i rozwinięcie umiejętności, szczególnie dydaktycznych, w tym zakresie przez pracowników wrocławskich instytucji kultury (GOK-ów) – Miejskiej Biblioteki Publicznej i Ośrodka Postaw Twórczych.

Więcej informacji znajdą Panstwo w dokumencie. Zachęcamy do zapisów.

cybermistrz