Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

Plan lekcji klas I-VIII - I semestr 2019/2020

 

 Klasa 1A - wychowawca Bożena Jawor

LP
GODZINA
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
1.  800 - 900
         
2.  900 - 1000          
3.  1000 - 1100          
4.  1100 - 1200
         
5.  1200 - 1300
         
6.  1300 - 1400          
7.  1400 - 1500
         
8.  1500 - 1600
         
9.  1600 - 1700          

Klasa 1B - wychowawca Anna Chalcarz

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK   WTOREK ŚRODA  CZWARTEK   PIĄTEK
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425
         
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 1C - wychowawca Małgorzata Turowicz 

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 2A - wychowawca Aneta Bedka 

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 2B - wychowawca Mirosława Franas

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 3A - wychowawca Anna Podborowska

LP  GODZINA PONEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 3B - wychowawca Bożena Ilnicka

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615         .

Klasa 4A - wychowawca Monika Popławska

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 4B - wychowawca Ewa Glińska

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150           
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 5A - wychowawca Agnieszka Kucharczyk

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 5B - wychowawca Urszula Olejnik 

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 5C - wychowawca Marta Palińska-Jachimowicz

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8. 1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 5D - wychowawca Aneta Tyrek-Zwolińska

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 5E - wychowawca Alicja Kowalska

LP  GODZINA  PONIEDZIAŁEK WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 6A - wychowawca Andżelika Cała

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 6B - wychowawca Małgorzata Depa

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 6C - wychowawca Marcin Koszerny

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 6D - wychowawca Barbara Zybowska

LP  GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK  ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
1.  800 - 845          
2.  855 - 940          
3.  950 - 1035          
4.  1045 - 1130          
5.  1150 - 1235          
6.  1245 - 1330          
7.  1340 - 1425          
8.  1435 - 1520          
9.  1530 - 1615          

Klasa 7A - wychowawca Wioletta Kocik

LP GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
0. 710 - 755          
1. 800 - 845          
2. 855 - 940          
3. 950 - 1035          
4. 1045 - 1130          
5. 1150 - 1235          
6. 1245 - 1330          
7. 1340 - 1425          
8. 1435 - 1520          
9. 1530 - 1615          

Klasa 7B - wychowawca Łukasz Nowak

LP GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
0. 710 - 755          
1. 800 - 845          
2. 855 - 940          
3. 950 - 1035          
4. 1045 - 1130          
5. 1150 - 1235          
6. 1245 - 1330          
7. 1340 - 1425          
8. 1435 - 1520          
9. 1530 - 1615          

Klasa 8A - wychowawca Grażyna Janczak

LP GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
0. 710 - 755          
1. 800 - 845          
2. 855 - 940          
3. 950 - 1035          
4. 1045 - 1130          
5. 1150 - 1235          
6. 1245 - 1330          
7. 1340 - 1425          
8. 1435 - 1520          
9. 1530 - 1615          

Klasa 8B - wychowawca Krystyna Krawiec

LP GODZINA PONIEDZIAŁEK  WTOREK ŚRODA  CZWARTEK  PIĄTEK 
0. 710 - 755        
1. 800 - 845          
2. 855 - 940          
3. 950 - 1035          
4. 1045 - 1130          
5. 1150 - 1235        
6. 1245 - 1330          
7. 1340 - 1425          
8. 1435 - 1520          
9. 1530 - 1615