Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

Uwaga rodzice przyszłych klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021

  • Drodzy rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych. Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu zaprasza do zapoznania się z ogólnymi informacjami dla rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021, które dostępne są tutaj
  • Wyprawka dla uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2020/2021 znajduje się tutaj
  • Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu zaprasza wszystkich rodziców przyszłych klas pierwszych na spotkanie informacyjne, które odbędzie się że w dniu 26 sierpnia 2020 roku o godzinie 18.00 na dużej sali gimnastycznej. Spotkanie będzie poświęcone sprawom organizacyjnym.