Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

Katecheza

Kryteria oceniania z katechezy w roku szkolnym 2019/2020

Kryteria oceniania z katechezy dostępne są w tym miejscu

 

Piękne słowa świętego Dominika Savio.

dominik savio
Hasłem na rozpoczynający się nowy rok szkolny niech będą słowa świętego Dominika Savio, który wiedział, że prawdziwie wielkie są te ludzkie dzieła, które czynimy z Bogiem i dla Boga: "Nie jestem w stanie robić wielkich rzeczy, ale by wszystko co robię - naawet to co najmniejsze - było na większą chwałę Bożą".
Cieszmy się każdym przeżywanym dniem, każdą chwilą, a wszystko co czynimy zawierzajmy Bogu, aby nas prowadził, wzmacniał i uszlachetniał. Jesteśmy dla Pana Boga ważni i on nas kocha miłością wielką i bezgraniczną.