egzamin osmoklasisty2

OFERTA

Ważne dokumenty:

Mikołajkowe warsztaty świetlicowe

6 grudnia 2021 r. odbyły się warsztaty MIKOŁAJKOWE dla wychowanków świetlicy SP nr 95.

W czasie warsztatów uczniowie wykonywali ozdoby świąteczne z różnorodnych materiałów zakupionych przez szkołę. Praca odbywała się w kilku zespołach pod opieką nauczycieli. Wykonaną ozdobę dziecko mogło zabrać do domu, lub zostawić do dekoracji świetlicy.

Zapraszamy do galerii prac uczniów.

Zabawa Andrzejkowa w świetlicy

29 listopada w świetlicy szkolnej odbyła się "Zabawa Andrzejkowa".

Najpierw dzieci w ramach zajęć plastycznych z Panią Małgorzatą Michniak przygotowały tematyczne dekoracje i rekwizyty do wróżenia. Następnie obejrzały film edukacyjny na temat tradycji andrzejkowych. Później dzieci uczestniczyły w przygotowanych przez nauczycieli świetlicy zabawach andrzejkowych: "Kim będę w przyszłości?", "Serce Amora", "Tajemnicze filiżanki", "Grosik do studni życzeń", "Wędrujące buciki", "Zeszyt wróżb".

Szczególną atmosferę tego dnia podkreślały przygotowane przez dzieci i nauczycieli stroje oraz nakrycia głowy. Zabawę Andrzejkową zakończyły tańce i pląsy przy muzyce z efektami świetlnymi. Dzieci wróciły dodomu wesołe i szczęśliwe.

Zapraszamy do przeglądnięcia galerii zdjęć, która dostępna jest tutaj

Światowy Dzień Misia

25 listopada dzieci ze świetlicy szkolnej obchodziły Światowy Dzień Misia. Samodzielnie wykonały piękne prace z filcu i tkaniny.

Święta majowe w świetlicy

Majmaj2

Rozkład zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas 1-3 w czasie pandemii

Pszczoly

Poniżej prezentujemy 3 poidełka wykonane przez naszych uczniów. Dziękujemy!

czwordonemilapoidelko

Działania świetlicy w czasie epidemii koronawirusa:

marzec swietlica2020kwiecien swietlica2020kwiecien2 swietlica2020flaga swietlica2020maj swietlica2020