wypadek
Szanowni Rodzice!

Jest możliwa kontynuacja ubezpieczenia zbiorczego dzieci na rok szkolny 2019/2020. Nasza szkoła będzie współpracowała z firmą Generali. Odpowiednie dokumenty zostały podpisane. Aby ubezpieczenie zostało formalnie przedłużone, musimy zebrać odpowiednie dane zgodnie z ustawą o RODO oraz wpłacić składkę do 18.10.2019.

W tym roku szkolnym ponownie zawieramy ubezpieczenie na okres do końca września 2020 roku. POZWOLI TO UNIKNĄĆ PRZERWANIA KONTYNUACJI NA ROK NASTĘPNY.

Początek roku szkolnego powoduje zamieszanie, przez które możemy stracić ubezpieczenie. Będziemy też mieli czas na podjęcie ewentualnych decyzji o zmianie.

Został wybrany wariant trzeci (składka 59 zł za 12 miesięcy. Ubezpieczenie będzie ważne tylko z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych (ustawa o RODO) rodzica lub opiekuna prawnego (na zbiorczej liście lub indywidualnym załączniku), opłaconą wymaganą składką. Termin wpłaty do 18.10.2019 r.

Aby zawrzeć zbiorcze ubezpieczenie należy poprzez przedstawicieli każdej klasy:

- wypełnić wniosek lub podpisać zbiorczą listę (przedstawiciele klas zostaną wyposażeni w odpowiednie dokumenty)

- w formie elektronicznej wypełnić tabelę (przedstawiciele klas) – osobno imię, nazwisko oraz datę urodzenia dziecka – tabele zostaną przesłane mailem (czekamy na dokumenty od przedstawiciela Generali)

- wpłacenie pieniędzy do 18.10.2019 – uwaga proszę przedstawicieli klas o listy z potwierdzeniami osób wpłacających.

Jeżeli ktoś nie zdąży lub nie zgadza się z warunkami zbiorczego ubezpieczenia z firmą Generali jest możliwość ubezpieczenia indywidualnego. W takim wypadku:

1. NIE MA CIĄGŁAŚCI UBEZPIECZENIA

2. UBEZPIECZENIE INDYWIDUALNE Z FIRMĄ GENERALI WCHODZI W ŻYCIE DZIEŃ PO POTWIERDZENIU WPŁACENIA SKŁADKI

3. Możecie państwo wybrać indywidualną wersję ubezpieczenia składki od 34 do 140 złotych.

Zachęcamy do zapoznania się z załącznikami:

- Oferta ubezpieczenia NNW szkolnego

- Ogólne warunki ubezpieczenia

- Tabela urazów oraz uszczerbków

- Karta ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków

OSOBA ODPOWIEDZIALNA ZA UBEZPIECZENIE Ryszard Chodaczyński – Przewodniczący Rady Rodziców