Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

egzamin osmoklasisty2

KALENDARZ:

OFERTA

uodo praca zdalna

labo przysz

 

pokonac bariery

poznaje technologiczne triki

niezwykla matematyka

 

empik
W ogólnopolskim konkursie Empiku "Tysiąc powodów by czytać" drogą eliminacji jury i organizatorzy szkolnego konkursu Barbara Zybowska i Monika Krawiec zadecydowały, że naszą szkołę reprezentować będzie okładka do książki "Dzieci z Bullerbyn" przygotowana przez Maję Oskrobę, Marysię Ratajczak, Miję Duławską, Marcela Bourehlę, Marcela Cisowskiego i Bartosza Kidę z klasy 4d i okładka do książki "Tajemniczy ogród" przygotowana przez uczniów klasy 6a Gabrysię Wiśniewską, Kacpra Piskorowskiego i Cypriana Knolla.

Od godziny 12.00 w poniedziałek 2 października zachęcamy do oddania głosu na naszą okładkę. Głosować można na stronie www.empik.com/biblioteki.

 
By zagłosować należy zalogować się bezpłatnie pod adresem www.empik.com.

Głosować można codziennie do 22 pażdziernika do godziny 23:59. Każdego dnia można oddać jeden głos ze swojego konta.

Zachęć do głosowania rodzinę i znajomych!

Dla nas liczy się każdy głos!

Tutaj można zapoznać się z okładkami i pracami, które zostały wybrane przez szkolne jury.