Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

wbo 10

Szanowni Państwo,

zwracam się do Was z gorącą prośbą o zagłosowanie we Wrocławskim Budżecie Obywatelskim na duży projekt nr 10: Wśród drzew, krzewów i ptaków. Budujemy plac zabaw dla naszych dzieci na terenie Szkoły Podstawowej nr 95 o powierzchni 500 m2.

Stabłowice są bardzo prężnie rozwijającym się osiedlem. Liczba mieszkańców osiedla z każdym następnym rokiem wzrasta. Powstają nowe blokowiska, nowe domy, wprowadzają się nowi mieszkańcy. Na osiedlu brakuje miejsc do zabawy dla dzieci. Miejsc bezpiecznych i takich, w których można spędzić czas w sposób miły i bezpieczny. Działka szkoły, na której zaproponowałem budowę placu to miejsce idealne. Plac zabaw byłby otoczony bogactwem zieleni znajdujących się tam drzew i krzewów.

Wierzę, że w tym roku z pomocą Państwa głosów zrealizujemy tą inwestycję. W ubiegłorocznej edycji Budżetu do wygrania zabrakło bardzo niewiele. Liczę, że w tym roku osiągniemy sukces, a w kolejnych latach będziemy mogli, wraz z naszymi dziećmi spędzać mile czas na placu zabaw w naszej szkole.

Głosowanie jest bardzo proste. W ramach ogłoszonych konsultacji mieszkańcy mogą głosować na wybrane przez siebie projekty w formie elektronicznej, poprzez osobiste wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej https://www.wroclaw.pl/budzet-obywatelski-wroclaw/wbo2016/projekty-2018/projekt,id,10, zorganizowanych na terenie miasta punktach konsultacyjnych, na przeznaczonych do tego celu osobiście wypełnionych formularzach. Prawo do udziału w głosowaniu ma każdy mieszkaniec Wrocławia, który ukończył szesnaście lat. Głosowanie potrwa do 1 października 2018 r.

Liczę na Państwa głosy jak również na to, że zachęcą Państwo jak największą ilość osób do oddania głosu na nasz projekt.

Ze swojej strony zapewniam, że głos oddany na projekt nr 10 to strzał w dziesiątkę!

 

Z poważaniem

Łukasz Nowak, lider projektu nr 10