Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

wbo

Trwa pierwszy tydzień głosowania w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2018. Mamy nadzieję, że duża część z Państwa oddała już głos na nasz projekt nr 10. Te osoby, które chciałyby zagłosować a jeszcze tego nie zrobiły zachęcamy do oddania głosów.

W dniu dzisiejszym porozumieliśmy się z liderem projektu nr 548: "Sensor Zachodnia 1. Zagospodarowanie wewnętrznego dziedzińca w budynku użyteczności publicznej na "Sensorycznego patio" oraz stworzenie mobilnego toru do nauki jazdy na wózku inwalidzkim."

Jest to projekt mały do 250 000 zł. Głos oddany na niego nie koliduje z głosowaniem na nasz projekt. Prosimy o głosowania na obydwa projekty, a więc:

- duży projekt (do 750 000): nr 10

- mały projekt (do 250 000): nr 548

Liczymy, że dzięki współpracy uzyskamy głosy popierające projekt nr 10 od mieszkańców nie tylko naszego osiedla, ale również mieszkańców Szczepina, którzy będą oddawali głosy zarówno na swój projekt jak i na nasz.

Głosujmy, każdy głos jest na wagę złota.