Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

mae

29 listopada o 17:00 odbył się w naszej szkole wieczorek poetycki. Setną rocznicę Niepodległej uczcili dyrekcja, rodzice, nauczyciele oraz uczniowie.

Program artystyczny przygotowała pani Bożena Jawor z klasą 3b pt. 100 lat Niepodległej oraz pani Barbara Zybowska i Wioletta Kocik. Uczniowie zaprezentowali pantomimę i taniec z flagą. Również recytowali wiersze oraz śpiewali pieśni patriotyczne dla naszej ojczyzny.

Repertuar muzyczny oraz chór szkolny przygotowała pani Ewa Syjud-Onacka.

Po programie artystycznym dyrekcja, nauczyciele i rodzice odczytywali fragmenty prozy i utworów lirycznych "Redutę Ordona", "Śmierć Pułkownika", "Syzyfowe prace", "Latarnika" i inne.

Mogliśmy wysłuchać pięknych recytacji w wykonaniu Marii Ratajczak z kl. Vd oraz Laury Srogiej z kl. IV c, a swoje autorskie wiersze prezentowały Victoria Bęgowska z kl. Vd, Maria Ratajczak, Monika Kapuścińska z kl. IV c.

Na koniec pani Wioletta Kocik i pani Barbara Zybowska podsumowały Szkolny Projekt Edukacyjny "Prezent dla Niepodległej".

12 34 56 78 910 1112 1314 1516 1718 1920 2122