Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

matematyczne eksperymenty

 

1

Z okazji uroczystych obchodów „100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości” uczniowie klas 4d i 4e uczestniczyli w lekcji w Panoramie Racławickiej oraz z panią przewodnik oglądali obraz przedstawiający Tadeusza Kościuszkę oraz polskie wojsko podczas bitwy pod Racławicami.

Obraz i opowiedziana na nim historia wywarła na uczniach olbrzymie wrażenie i skłoniła do wielu przemyśleń.

4 grudnia 2018 r. z kolei uczniowie klasy 4e mieli wielką przyjemność gościć górnika - pana Dominika Leszczuka, który z okazji Barbórki opowiedział o obchodach tego święta oraz o ciekawym zawodzie górnika.

Serdecznie dziękujemy panu Leszczukowi za wizytę i ciekawą lekcję dla naszych uczniów.

2 3 1 4 5