Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
7
8
9
24
25
26
27
28
29

UODO TDTS Logo Color CMYK male

egzamin osmoklasisty

 

wnw 2019

Zapraszamy do udziału w XXIV edycji konkursu Wielkiej Nagrody Wrocławia.

Głównym organizatorem i koordynatorem cyklu konkursów w ramach projektu: „Wielka Nagroda Wrocławia” jest Towarzystwo Miłośników Wrocławia i Urząd Miejski we Wrocławiu.

XXVIII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY: „WROCŁAW, MOJE MIASTO”

Przedmiotem konkursu są indywidualne prace plastyczne uczniów wykonane w dowolnej technice, (bez tzw. „form przestrzennych”) na temat: Wrocławskie tramwaje. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej Prace konkursowe należy do 1.03.2019 r. oddać do pani Alicji Kowalskiej.

XXIV POWIATOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY: „WROCŁAW W FOTOGRAFII”

Przedmiotem konkursu są indywidualne prace fotograficzne wykonane przez uczniów (czarno-białe lub barwne, format od 13x18cm do 18x24cm) na temat: Wrocławskie tramwaje. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych Prace konkursowe należy do 26.04.2019 r. oddać do pani Alicji Kowalskiej.

XXIV POWIATOWY KONKURS POETYCKI: „WROCŁAW W TWÓRCZOŚCI POETYCKIEJ MŁODZIEŻY”

Przedmiotem konkursu są uczniowskie wiersze inspirowane tematem: Wrocławskie tramwaje. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych Prace konkursowe należy do 12.04.2019 r. oddać do pani Alicji Kowalskiej (można Librusem).

XVII POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI: „WROCŁAWSKA MŁODZIEŻ RECYTUJE WROCŁAWSKICH POETÓW” Przedmiotem konkursu jest recytacja wybranego utworu poetyckiego autorstwa wrocławskiego poety (po debiucie książkowym)*. Recytatorzy występują bez rekwizytów. Konkurs przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych. klas IV-VI Zgłoszenia chęci wzięcia udziału w konkursie należy dokonać u pani Alicji Kowalskiej w terminie do 15.02.2019 r. * patrz: www.biblioteka.wroc.pl/strona/filia_23; zakładka: bibliografia wrocławskich poetów

KONKURS NA MULTIMEDIALNA PREZENTACJĘ O WROCŁAWIU

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych. Ustalone są dwie kategorie wiekowe: klasy 4-6 oraz 7-8 Przedmiotem konkursu są indywidualne prezentacje multimedialne na temat: „Wrocławskie tramwaje”. Prace konkursowe należy do 25.01.2019 r. oddać do pani Alicji Kowalskiej.

II POWIATOWY KONKURS O WROCŁAWIU „KOCHAM CIĘ, WROCŁAW”

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych. Zadania konkursowe wymagają od uczestników wiedzy, kreatywności oraz współpracy W konkursie biorą udział drużyny trzyosobowe. Zgłoszenia chęci wzięcia udziału w konkursie należy dokonać u pani Alicji Kowalskiej w terminie do 18.01.2019 r.

Szczegółowych informacji na temat konkursów udziela pani Alicja Kowalska oraz można je znaleźć na stronie: http://tmw.com.pl/konkursy-2/wielkia-nagroda-wroclawia/

Fotografia pochodzi ze strony: http://tmw.com.pl/konkursy-2/wielkia-nagroda-wroclawia