Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

matematyczne eksperymenty

 

9

8 marca 2019 r. chłopcy z klasy 5d spisali się na medal. Przygotowali fantastyczną niespodziankę dla swoich koleżanek z klasy.

Tuż po dzwonku na drugą lekcję, zamiast ustawić się przed klasą, po prostu zniknęli. Na korytarzu pozostały, zdziwione sytuacją, dziewczynki. Nagle otworzyły się drzwi do sali 13, a w progu ukazali się zadowoleni i roześmiani chłopcy. Złożyli życzenia swoim koleżankom i wręczyli upominki.

Na tę okazję udekorowali salę, przygotowali poczęstunek oraz różne atrakcje.

Największą z nich był występ Szymona, który dał muzyczny popis gry na instrumencie kazoo. A prawdziwym przysmakiem okazało się ciasto Marcela. Dziewczynki bardzo dziękują i czekają już do przyszłego roku.

123678945