Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
5
7
8
9
24
25
26
27
28
29

UODO TDTS Logo Color CMYK male

egzamin osmoklasisty

 

charytatyw

Koleżanki i koledzy, uczniowie i rodzice,

Rada Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły zwraca się z gorącą prośbą do samorządów klasowych o wzięcie udziału w wiosennych akcjach charytatywnych:

1. Wielkanocna paczka dla rodaka ze Lwowa: do 3 kwietnia br. zbieramy żywność trwałą i środki czystości. Dary gromadzimy w kartonach w swoich salach lekcyjnych, sporządzamy protokół i przekazujemy dary szkolnym wolontariuszom do dnia 4 kwietnia (czwartek).

2. Króliczek dla kociaczka: zbieramy karmę dla kotów wolno żyjących, którymi opiekuje się fundacja Kocie życie. Dary gromadzimy w koszu, który będzie wystawiony na parterze, w okolicy stołówki.

3. Wielka zbiórka książek 2019, która odbędzie się od 23 kwietnia do 26 maja. Książki, które zostaną przekazane szpitalom dziecięcym i hospicjom muszą być w idealnym stanie. Gromadzimy je w kartonach (w salach lekcyjnych) i w odpowiednim terminie przekazujemy wolontariuszom.

Prosimy samorządy klasowe o sporządzenie protokołów ze wszystkich zbiórek i przekazanie ich opiekunowi SU (p. Ferdek).