Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

 

chlop

Pełnym sukcesem zakończyły się dla naszych łuczników z UKS 95 ostatnie zawody w tym roku szkolnym, które odbyły się 15 czerwca 2019 r. w Nowej Rudzie.

W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Łucznictwie indywidualnie 2 miejsce wywalczył Mikołaj Pilniak, 7 miejsce Sebastian Wróbel. Kolejny raz zespół w składzie Dawid Dębkowski, Mikołaj Pilniak i Sebastian Wróbel udowodnili doskonałą formę i stanęli na 1 miejscu podium. 

Dobrze spisały się również dziewczęta zdobywając 5 miejsce.

W III Rundzie Ligii Młodzików zespół chłopców w składzie Szymon Chodaczyński, Dawid Dębkowski, Mikołaj Pilniak i Sebastian Wróbel wywalczył 2 miejsce w III Rundzie Ligii Młodzików. Trener Jacek Jarecki za osiągnięcia klubu został wyróżniony i stanął na 3 miejscu podium.

Wszystkim zawodnikom i trenerowi Jackowi Jareckiemu gratulujemy!

 inne1inne2inne3inne4LIGAchlopdziewindywTrenerzyinne