object763421119 large

Już niedługo w naszej szkole odbędą się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Z tej okazji przedstawiamy ważne terminy związane z przeprowadzeniem wyborów.

Do 20 września na godzinie wychowawczej samorządy klasowe zapoznają się z obowiązującą ordynacją wyborczą i wybierają swoich kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Do 20 września br.(piątek) samorządy klasowe zgłaszają Opiekunowi SU nazwiska swoich kandydatów do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Od 23 września (poniedziałek) do 27 września (piątek) kandydaci mogą prowadzić kampanię wyborczą. Cisza wyborcza od piątku, od godziny 12.00.

30 września (poniedziałek) - wybory do Rady SU od godz. 9.00 w szkolnej auli.

2 października (środa) podanie do publicznej wiadomości składu nowej Rady SU naszej szkoły.

Termin i miejsce spotkania nowej Rady z opiekunem SU - do uzgodnienia.

Zachęcamy również do zapoznania się z ordynacją wyborczą obowiązującą w obecnym roku szkolnym.

Opiekun SU Anna Ferdek