Dnia 7.11.2019 r. uczniowie klasy V c wraz z wychowawczynią p. Martą Palińską –Jachimowicz i pedagog p. Danutą Papińską wybrali się do Centrum Inicjatyw Wszelakich.

Uczniowie brali udział w warsztatach detektywistycznych, podczas których rozwiązywali ciekawe zagadki i rozwijali wyobraźnię. Następnie dzieci uczestniczyły w kreatywnych warsztatach - Młodzi konstruktorzy z elementami architektury i matematyki. Pracując w grupach skonstruowali ciekawe budowle.

Ponadto klasa brała udział w integracyjnym warsztacie z umiejętności interpersonalnych, polegającym na wzajemnym poznawaniu się, nauce szacunku oraz zrozumieniu. W trakcie warsztatów uczniowie pracowali nad swoimi Wpisownikami, czyli szkolnymi dzienniczkami.

Po zakończonych zajęciach, klasa udała się na jesienny spacer. Wycieczka była udana, gdyż dostarczyła uczniom wielu pozytywnych wrażeń.