Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

 

14

Dnia 7.11.2019 r. uczniowie klasy V c wraz z wychowawczynią p. Martą Palińską –Jachimowicz i pedagog p. Danutą Papińską wybrali się do Centrum Inicjatyw Wszelakich.

Uczniowie brali udział w warsztatach detektywistycznych, podczas których rozwiązywali ciekawe zagadki i rozwijali wyobraźnię. Następnie dzieci uczestniczyły w kreatywnych warsztatach - Młodzi konstruktorzy z elementami architektury i matematyki. Pracując w grupach skonstruowali ciekawe budowle.

Ponadto klasa brała udział w integracyjnym warsztacie z umiejętności interpersonalnych, polegającym na wzajemnym poznawaniu się, nauce szacunku oraz zrozumieniu. W trakcie warsztatów uczniowie pracowali nad swoimi Wpisownikami, czyli szkolnymi dzienniczkami.

Po zakończonych zajęciach, klasa udała się na jesienny spacer. Wycieczka była udana, gdyż dostarczyła uczniom wielu pozytywnych wrażeń.

123

456 789 101112 1315