Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

28

6 listopada w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości.

Na uroczystość zostali zaproszeni goście: przedstawiciele AK, Związku Sybiraków, Misji Pokojowych ONZ.

Bardzo ciepło wypowiedzieli się o występach naszych uczniów. "Od kilku lat kolejne rocznice odzyskania przez naszą Ojczyznę Niepodległości świętujemy razem z młodzieżą wrocławskiej Szkoły Podstawowej nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza. I dobrze się tam czujemy. Zapraszani jesteśmy razem z Powstańcami Warszawskimi i Sybirakami.

Była to wspaniała akademia przygotowana przez Wiolettę Kocik, Barbarę Zybowską oraz Ewę Syjud-Onacką. W programie młodzież przypomniała historię Polski, wspaniale zaprezentował się zespół KrzyKaśki, a z recitalem wystąpiła wrocławska artystka Monika Malec- dodajmy absolwentka tej szkoły oraz Klaudia Kerstan -także absolwentka szkoły - z zespołem OH-Bards. Dziękujemy były to dla nas weteranów wzruszające chwile...."

123 456 789 101112 131415 161718 192021 222324 25262728