Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

ogloszenie1

Szanowni rodzice, koleżanki i koledzy uczniowie,

rozpoczynamy świąteczną akcję zbierania darów dla osób potrzebujących lub chorych, a także dla bezbronnych zwierząt.

1. „Wigilijna paczka dla rodaków ze Lwowa” Termin: od jutra tj. od 28 listopada do czwartku 5 grudnia. Zbieramy trwałe produkty żywnościowe, środki czystości, artykuły higieniczne. Zebrane dary pakujemy do reklamówek lub kartonów i przechowujemy w klasach do 5 grudnia. W tym dniu wolontariusze odbiorą dary i przekażą je Straży Miejskiej( do transportu).

2.”Podaruj prezent na święta małym pacjentom Przylądka Nadziei”. Prosimy, by każda klasa z naszej szkoły zakupiła jedną większą zabawkę (gra planszowa, lego, puzzle) albo książkę dla młodzieży. Podarunki zbieramy do 17 grudnia i przechowujemy w klasach! Po odbiór będą zgłaszać się wolontariusze z klasy 8b lub 8a.

3. „Pełna miska dla schroniska”. Do 16 grudnia zbieramy dary dla schroniska dla zwierząt. Prosimy o przynoszenie karmy dla psów i kotów, oraz starych kocyków. Dary dla zwierząt wkładamy do kosza, który będzie ustawiony w pobliżu sali nr 2 (parter). Akcja zbierania darów odbywa się pod patronatem Szkolnego Klubu Wolontariatu oraz Rady Samorządu Uczniowskiego

 

Opiekun wolontariatu: Anna Ferdek

Opiekun SU: Łukasz Nowak