Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

Pn Wt Śr Cz Pt So N

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

IMG 4496

Od kilku już lat naszą szkolną tradycją jest zbiórka karmy dla zwierzaków ze schroniska pod hasłem „Pełna miska dla schroniska”.

Nasi uczniowie bardzo się zaangażowali. Ku uciesze naszych czworonożnych przyjaciół, w tym roku udało nam się zebrać około 30 kilogramów karmy, trochę zabawek oraz ciepłe kocyki do wyścielania legowisk.

W dniu 18 grudnia uczniowie klasy 3b wraz wychowawcą i rodzicami zawieźli zebrane prezenty do schroniska przy ulicy Ślazowej. Dzieci podczas tej wizyty w towarzystwie pracownika schroniska miały okazję poznać codzienne życie przebywających tam zwierząt.

Dzieci były bardzo przejęte i doświadczyły uczucia niesienia pomocy słabszym.

wychowawca Bożena Ilnicka

IMG 4521IMG 4535IMG 4479IMG 4496