Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

 

logo wroclaw

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że na stronie www.wroclaw.pl został uruchomiony Informator Edukacyjny dedykowany nauczycielom, rodzicom i uczniom.

W zakładce „Pomoc psychologiczna” znajdziecie Państwo różne artykuły, porady, testy, propozycje do poczytania, linki, które pomogą przetrwać obecną sytuację, podpowiedzą jak sobie radzić, jak opanować stres, gdzie szukać pomocy. Zamieszczone tam materiały zostały przygotowane przez specjalistów wszystkich wrocławskich Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych.

Bezpośredni link:https://www.wroclaw.pl/portal/pomoc-psychologiczna 

Z życzeniami zdrowia i pogody ducha

Ewa Lipska-Urbaniak

dyrektor PPP9