Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

im. Jarosława Iwaszkiewicza

KALENDARZ:

UODO TDTS Logo Color CMYK male

uodo praca zdalna

egzamin osmoklasisty

UODO TDTS Logo Color CMYK male

W Szkole Podstawowej nr 95 im. Jarosława Iwaszkiewicza we Wrocławiu drugi rok z rzędu realizowany jest program: Twoje dane, Twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych. Inicjatywa skierowana do uczniów i nauczycieli". Szkoła Podstawowa nr 95 przystąpiła do Ogólnopolskiego Program Edukacyjnego UODO „Twoje dane – twoja sprawa. Skuteczna ochrona danych osobowych.

Inicjatywa edukacyjna skierowana do uczniów i nauczycieli” w roku szkolnym 2019/2020. Również w roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła uczestniczy w Programie.

Czytaj więcej: Kontynuujemy udział w programie "Twoje dane, Twoja sprawa"

 

ksztalecnie na odleglosc

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało praktyczny poradnik dotyczący zdalnej edukacji w klasach I-III szkoły podstawowej.

W materiale zebrane są wskazówki dotyczące planowania i organizacji czasu spędzanego z dzieckiem w domu oraz odnośniki do materiałów, które mogą być wykorzystywane do nauki na odległość. Przedstawione są także praktyczne porady na temat wczesnego wspomagania rozwoju

Czytaj więcej: Kształcenie na odległość w klasach I-III szkoły podstawowej – poradnik MEN

 

object763421119

Informacja na temat opłat za obiady

Zwracamy się z prośbą o opłacenie zaległości za obiady za miesiąc listopad rodziców uczniów klas I-III zapisanych na obiady w wysokości 35,10 zł.

Wszystkie wpłacone nadpłaty zostaną zwrócone na Państwa konto zgodnie z umową na koniec semestru.

 

kuratorium lewe z godlem

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele! Koleżanki Koledzy!

Dolnośląski Kurator Oświaty p. Roman Kowalczyk skierował kolejny list do dyrektorów i nauczycieli. Zachęcamy do zapoznania się z listem, który dostępny jest w tym miejscu.

 

zooopowiesci

Urząd Miejski Wrocławia wraz z wrocławskim zoo zrealizował program edukacyjny dla dzieci ze szkół podstawowych mówiący o zwierzętach mieszkających w naszym zoo.

Wrocławskie ZOOpowieści można oglądać w każda sobotę października o godzinie 11:00 na fanpagu oraz na You Tube. Program jest prowadzony przez 10-letniego chłopca - Ziemka, który od dziecka pasjonuje się zwierzętami całego świata.

Czytaj więcej: Program edukacyjny "Wrocławskie ZOOpowieści"