egzamin osmoklasisty2

OFERTA

Drodzy Rodzice i Uczniowie !!!

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że w 2021 roku kadra kierownicza i nauczyciele przyznali „Przyjaciela Szkoły Podstawowej Nr 95 we Wrocławiu” dwóm osobom zasłużonym dla naszej placówki:

1. Panu Ryszardowi Chodaczyńskiemu – Przewodniczącemu Rady Rodziców

2. Panu Marcinowi Klimkiewiczowi – Przewodniczącemu Trójki Klasowej 2 B.

Panu Ryszardowi Chodaczyńskiemu dziękujemy za aktywne pełnienie funkcji Przewodniczącego Rady Rodziców, bezinteresowną pomoc, życzliwość i zaangażowanie w życie szkoły, inicjowanie ciekawych przedsięwzięć, przyjacielską postawę w relacjach z kierownictwem szkoły oraz promowanie ciekawej książki.

Czytaj więcej: Dziękujemy Przyjaciołom Szkoły

rada rodzicow foto

Drodzy Rodzice!

W dniu 25 czerwca 2021 roku Rada Rodziców oficjalnie przekazała szkole zestaw audio marki Sony - model MHC V83D. Sprzęt został zakupiony za pieniądze zebrane podczas Kiermaszu Bożonarodzoniowego który odbył się w grudniu 2019 roku. Wieża miała służyć uczniom do nagłaśniania np. dyskotek ale w dobie pandemii będzie trudno.

Przy okazji chcemy podziękować w imieniu Rady Rodziców osobie, bez której nie byłoby tego wydarzenia, a mianowicie Pani Magdalenie Żdanowicz (mamie Mai z 7b).

Czytaj więcej: Podziękowania Rady Rodziców za organizację zbiórki podczas Kiermaszu Bożonarodzeniowego

wroclaw bez barier grafika

W imieniu Fundacji „Potrafię Pomóc” i Miasta Wrocław zapraszamy do udziału w organizowanym po raz pierwszy, niesamowitym wydarzeniu muzycznym w samym sercu Wrocławia!

Chcesz usłyszeć, jak brzmi „WROCŁAW BEZ BARIER”? 10 września o godzinie 17.30 przyjdź na wrocławski Rynek (okolice pomnika Aleksandra Fredry).

Zabierz ze sobą rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i przekonaj się, co się będzie działo!

Czytaj więcej: Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji "Wrocław bez barier"

object763421119 large

W dniu 1.09.2021 r. nastąpi rozpoczęcie roku szkolnego według harmonogramu:

Godzina 9.00. - klasy IV-VIII na placu apelowym (w razie opadów deszczu spotkanie w salach lekcyjnych).

Godzina 10.00. - klasy I-III na placu apelowym. W razie wystąpienia opadów deszczu uniemożliwiających spotkanie na placu apelowym klasy pierwsze udają się na salę gimnastyczną a drugie i trzecie do swoich sal lekcyjnych.

Uczniów i Rodziców pragnących uczestniczyć we Mszy Świętej inaugurującej nowy rok szkolny informujemy, że zostanie ona odprawiona o godzinie 8.00.

ogloszenie1

Drodzy rodzice,

Zachęcamy do przeczytania listu Ministra Zdrowia adresowanego do dyrektorów szkół, pedagogów, rodziców w sprawie wykonywania szczepienia przeciwko SARS-CoV-2 wśród nieletnich uczniów w wieku od 12 do 15 roku życia.

Deklaracja (zgoda rodzica) na szczepienie dziecka dostępna jest w zakładce Dla Rodzica - Ważne Dokumenty w formularzach i wnioskach oraz w tym miejscu. Poniżej dostępny jest też plakat informacyjny.

Czytaj więcej: List Ministra Zdrowia do rodziców w sprawie szczepienia dzieci

komunikat

Drodzy rodzice uczniów przyszłych klas pierwszych.

Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu zaprasza do zapoznania się z ogólnymi informacjami dla rodziców uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022, które dostępne są tutaj.

Wyprawka dla uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2021/2022 znajduje się tutaj.

korna2

W dniach 29.06 - 2.07.2021 r. w Łodzi rozegrana została Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży dziewcząt i chłopców w piłce ręcznej.

Reprezentanci województwa Dolnośląskiego zaprezentowali się rewelacyjnie. Chłopcy zdobyli brązowe medal a dziewczęta medal złoty.

Jedną z piłkarek, która dostąpiła zaszczytu reprezentowania Dolnego Śląska podczas Olimpiady była Kornelia Kamińska - tegoroczna absolwentka naszej szkoły, uczennica klasy sportowej. Kornelia była wyróżniającą się zawodniczką i miała duży wkład w wywalczenie złotego medalu.

Czytaj więcej: Kornelia Kamińska ze złotym medalem Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce ręcznej!

wakacje33

Kochani uczniowie!

Z okazji rozpoczynających się właśnie wakacji życzymy Wam wielu chwil beztroski oraz odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych, wielu powodów do radości i uśmiechu na codzień.

Kończący się rok szkolny był ogromnym wyzwaniem dla nas wszystkich. Wierzymy jednak, że podołaliśmy! Wiemy, że podołaliśmy!

Czytaj więcej: Zaczynamy wakacje 2021!