Bardzo ważne informacje

Wyniki Konkursu Pięknego Czytania

29 kwietnia 2026 roku w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania, w którym uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności interpretacji tekstów literackich. Uczestnicy przedstawili wybrane przez siebie teksty, wykazując się dużym zaangażowaniem i starannością, a poziom występów był bardzo wysoki. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania pasji czytelniczych oraz kształtowania kultury języka. 

Wyniki konkursu

W kategorii klas I 

I miejsce - Maciej Drąg klasa 1c 

II miejsce - Oliwier Gargasz klasa 1b 

III miejsce - Jakub Szafer klasa 1a 

W kategorii klas II-III 

I miejsce - Marianna Wąsik klasa 2a 

II miejsce - Adam Biernacki klasa 3e 

III miejsce - Marcelina Hausman klasa 2b i Tsvitana Sintiuk klasa 2b 

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy odwagi i zaangażowania! Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w maju.