Wyniki Konkursu Pięknego Czytania
29 kwietnia 2026 roku w świetlicy szkolnej odbył się Konkurs Pięknego Czytania, w którym uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności interpretacji tekstów literackich. Uczestnicy przedstawili wybrane przez siebie teksty, wykazując się dużym zaangażowaniem i starannością, a poziom występów był bardzo wysoki. Konkurs był doskonałą okazją do rozwijania pasji czytelniczych oraz kształtowania kultury języka.
Wyniki konkursu
W kategorii klas I
I miejsce - Maciej Drąg klasa 1c
II miejsce - Oliwier Gargasz klasa 1b
III miejsce - Jakub Szafer klasa 1a
W kategorii klas II-III
I miejsce - Marianna Wąsik klasa 2a
II miejsce - Adam Biernacki klasa 3e
III miejsce - Marcelina Hausman klasa 2b i Tsvitana Sintiuk klasa 2b
Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy odwagi i zaangażowania! Nagrody i dyplomy zostaną wręczone w maju.