Absolwenci w akcji
Dnia 04.05. w ramach lekcji wychowania fizycznego oraz projektu "Mały mistrz" klasę 1c odwiedzili absolwenci naszej szkoły - Mikołaj Drąg i Maciej Gemza (prywatnie bracia uczniów klasy 1c).
Podczas lekcji nie zabrakło świetnie przeprowadzonej rozgrzewki, toru przeszkód czy nauki strzału do bramki, a całość zakończyła się meczem piłki nożnej.
Klasa 1c poradziła sobie wyśmienicie, a nagrodą dla nich była kolejną wlepką do książeczki Małego Mistrza. Zdobyli umiejętność piłkarza.
Lekcja była okazją do dzielenia się własnym doświadczeniem zdobytym podczas nauki w naszej szkole oraz przykładem na to, że nasi absolwenci dbają o kulturę fizyczną.
Katarzyna Maciejewska - wychowawca klasy