Zdolni szachiści naszej szkoły
W dniach 25.04 - 29.04. odbyły się turnieje szachowe indywidualne oraz drużynowe z udziałem uczniów naszej szkoły. Zdolni reprezentanci brali udział m.in. w takich turniejach jak:
- Szachowy błyskawiczny - Szachowy Express w Jaworzynie Śląskiej - tu 1 miejsce miejsce w grupie do lat 10 zajął Jan Domański - uczeń klasy 1c,
- Turniej 4 pory roku - tutaj również Jan Domański zajął 1 miejsce w kategorii do lat 8, a udział brał Dawid Łopaczak (1c),
- Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych klas I - III "Edukacja przez Szachy w Szkole" - reprezentacja szkoły w składzie: Julianna Skowron (1a), Marcin Hejduk (1e), Jan Domański (1c), Alan Polak (1c) zajęła 10 miejsce w klasyfikacji ogólnej.
Serdecznie gratulujemy sukcesów i zachęcamy do gry w szachy!
Katarzyna Maciejewska - wychowawca klasy 1c