30 kwietnia 2026 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Świąt Majowych.
Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami z uroczystości.
Akademię przygotowała p. Wioleta Kocik, Monika Krawiec i Ewa Syjud - Onacka. Dekorację przygotowała p. Małgorzata Michniak.