Nasi uczniowie z awansem do najlepszej ósmeki klubów w Polsce w kategorii kadetów w koszykówce!
W dniach 1-3 maja 2026 r. w Stargardzie rozegrane zostały półfinały Mistrzostw Polski w koszykówce chłopców u-15.
Jesteśmy dumni informując, że uczniowie naszej szkoły:
- Wojtek Pasieczny,
- Filip Popek,
- Igor Popek,
reprezentując wrocławski klub WKK awansowali do ścisłego finału Mistrzostw Polski, który zostanie rozegrany w dniach 20-24 maja 2026 r.
Nasi uczniowie są ważnymi i kluczowymi zawodnikami drużyny. Jednym z najlepszych koszykarzy turnieju był Filip Popek, którzy w pierwszym, zwycięskim meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolską uzyskał najwyższy EVAL (podstawowy wskaźnik efektywności zawodnika).
Gratulacje dla Klubu oraz dla naszych wspaniałych koszykarzy!
Trzymamy za Was kciuki!
(Zdjęcie pochodzi ze strony Facebook klubu WKK Wrocław)