Wizyta w Domu Pomocy Społecznej na ulicy Mącznej

W dniu 12.01.2024 roku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami, p. Ewą Syjud - Onacką oraz p. Wiolettą Kocik odwiedzili podopiecznych DPS na ulicy Mącznej.

Uczniowie kolejny raz mieli okazję zaprezentować piękny program świateczno - noworoczny, a tym samym sprawić ogromną radość seniorom. Takie międzypokoleniowe spotkania są bardzo cenne zarówno dla seniorów, jak i dla dzieci, które z ogromnym zaangażowaniem i empatią dają tym ludziom

radość, wzruszenie, chwilę zapomnienia o trudnościach i problemach dnia codziennego. Serce się raduje na widok tych cudownych relacji i więzi. Jesteśmy bardzo dumne z naszych uczniów, z ich postawy i zaangażowania. Dziękujemy im z całego serca za wszystkie cudowne występy, które dały ogromną radość tak dużej ilości starszych osób. Teraz bardzo zasłużone ferie - odpoczywajcie kochani, do zobaczenia po feriach.

Wioletta Kocik i Ewa Syjud - Onacka